MOTTO: LÁSKA JE OBETA. A LÁSKA BEZ OBETY NIE JE SKUTOČNOU LÁSKOU.
AK ČLOVEKA LÁSKA NIČ NESTOJÍ, TAKÁ LÁSKA ZA NIČ NESTOJÍ.

Poslanie:

Mať srdce dobrého pastiera a ním sa dotýkať sŕdc ľudí, ktorí sú vylúčení na okraj, zaznávaní, nepochopení, či už vinou iných alebo aj svojou vlastnou.

Snaženie:

• Všetko konať s Ježišom a pre Ježiša, lebo Ježiš povedal, že bez neho nemôžeme nič urobiť.
  • Usilovať sa mať srdce dobrého pastiera, lebo ono je schopné hľadať aj stratenú a zatúlanú ovečku.
  • Slúžiť vylúčeným na okraj spoločnosti, lebo oni to najviac potrebujú.
  • Pozdvihovať týchto ľudí prostredníctvom evanjelia, lebo ono je radostnou zvesťou prinášajúcou nádej.
  • Jedným okom vnímať deti a mládež, lebo oni sú našou budúcnosťou.
  • Druhým okom vnímať starších, opustených aj chorých, lebo oni sú zjavením trpiaceho Krista.
  • Srdcom vnímať každého človeka a vidieť v ňom Ježiša, lebo Ježiš povedal, že čokoľvek urobíme aj najmenšiemu človeku, jemu to urobíme.
  • Pomáhať tým najbiednejším a nezabúdať pritom na to, že človek môže byť biednym materiálne ale aj duchovne.
  • Šíriť opravdivú rómsku kultúru a pozdvihovať ju, lebo čistá rómska kultúra je krásna a obohacujúca.
  • Ničiť ľahostajnosť, povrchnosť, lenivosť a negramotnosť, lebo to sú strašní zabijáci ľudského ducha.
  • Pestovať myslenie, usilovnosť, tvorivosť a vedomosť, lebo to sú skutoční oživovatelia ľudského ducha.

Prosíme Vás, podporte nás: svojími modlitbami a obetami, finančne, materiálne... ĎAKUJEME

Kontakt: Marián SivoňMobil: 0911 140 887

Číslo účtu: 3433396059 / 0200