Farnosť Letanovce
Rímskokatolícky farský úrad Letanovce
Farnosť Letanovce
Letanovce - Arnutovce - Spišské Tomášovce


15. nedeľa v cezročnom období

  Liturgický prehľad LetanovceSpišské TomášovceArnutovce
Pondelok
11.07.
Benedikt, opát
sviatok
18:00
✞ Magdaléna, Miroslav, Anna a Václav
Utorok
12.07.
Ján Gualbert, opát
féria
18:00
✞ Tibor Olejník
17:00
✞ Magdaléna Hančáková
Streda
13.07.
Henrich, cisár
ľubovoľná spomienka
07:00
Na úmysel kňaza
18:00
Za členov ruže Anny Capákovej
Štvrtok
14.07.
Kamil de Lellis, kňaz
ľubovoľná spomienka
18:00
✞ Milan Hanzely
(6 rokov od úmrtia)
17:00
✞ Jozef Skokan
Piatok
15.07.
Bonaventúra, biskup a uč.C.
spomienka
17:00
✞ Štefan Šilon
(1. výročie)
18:00
Poďakovanie za 25 rokov manželstva Tatiany a Františka
Sobota
16.07.
P. Mária Karmelská
ľubovoľná spomienka
14:00
Za ženícha a nevestu
18:00
Na úmysel kňaza
Nedeľa
17.07.
Andrej-Svorad
16. nedeľa v cezročnom období
10:30
Poďakovanie za 50 rokov Milana
Priamy prenos
08:00
Poďakovanie za 70 rokov Františky Kiššovej
09:15
✞ Karol, Anna, Ján a Žofia
  • SPIŠSKÉ TOMÁŠOVCE: Najbližšia brigáda na fare bude v sobotu o 8:00 hod. Plánujeme pokračovať v izoláciách, obsype a priečkach.
    Dňa 12.7. v utorok bude v našej farnosti CELODENNÁ POKLONA NAJSVÄTEJŠEJ SVIATOSTI OLTÁRNEJ, ktorá bude vystavená k poklone vo farskom kostole od 8:00 do 18:00 hod.
    ZVONČEK z nedele 3.7.:
      Letanovce: 222,13 €
      Spišské Tomášovce: 150,- €
      Arnutovce: 53,41 €
      Pán Boh zaplať!
    DOBRODINCI:
      Arnutovce:
        Rodina Deptová obetovala za zvonenie 20,- €
      Pán Boh zaplať!
    Na upratovanie kostola tento týždeň prosíme rodiny týchto veriacich:
      LETANOVCE:
        MUŠUTA, OLEJNÍK, ŠMELKO, SLEBODNÍK, HRIC, HANZELY, ŠTEFKO, ŠTERBÁK
        V sobotu ráno o 7:30
      SPIŠSKÉ TOMÁŠOVCE:
        MARTIN GBURIK, MATÚŠ VERNARSKÝ, FRANTIŠEK PETRÍK, IVAN VALENČÍK, ŠTEFAN PECHA z Topoľovej 357
      ARNUTOVCE:
        DRAHOSLAVA DZURILLOVÁ a ALENA MACALOVÁ
    Sviatosť manželstva chcú prijať:
      Richard Podolinský, syn Milana a Aleny rodenej Kolčákovej, narodený v Poprade, bývajúci v Letanovciach a
      Laura Grešová, dcéra Jozefa a Zuzany Stanislavy rodenej Gánovskej, narodená v Levoči, bývajúca v Sp. Štvrtku (3x).

      Marek Mruz, syn Jozefa a Jarmily rodenej Bašistovej, narodený v Spišskej Novej Vsi, bývajúci v Spišských Tomášovciach, Kostolná 39 a
      Anna Kučerová, dcéra Michala a Anny rodenej Grichovej, narodená v Kežmarku, bývajúca vo Vojňanoch č. 61. (2x a 3x)

  • Liturgické oznamy (14.08.2022)
    Liturgické oznamy (07.08.2022)
    Liturgické oznamy (31.07.2022)
    Liturgické oznamy (24.07.2022)
    Liturgické oznamy (17.07.2022)