7. Veľkonočná nedeľa

Žofia, muč.
Za členov deviatnika z Ul. Slobody
✞ Margita a Jozef Ščavnický
Ján Nepomucký, kňaz, muč.
spomienka
✞ František Zalibera
(nedožitých 85 rokov)
✞ Silvia Oravcová
Paschal Baylonský, reh.
Za zdravie a Božiu pomoc pre Annu
✞ Eva a Michal Dlugoš
Ján I., pápež
ľubovoľná spomienka
Za rodinu Tekáčovú
Celestín V., pápež
Nedeľa Zoslania Ducha Svätého
✞ Emília a Michal Antolík

Za zdravie a Božiu pomoc pre Jaroslava
(60 rokov)

✞ Anna, Koloman, Ivan, Katarína a Ján
Za členov ruže Eleny Pacigovej
  • LETNÉ KÁNTROVÉ DNI sú v stredu, piatok a sobotu. Ich obsahom je prosba za jednotu kresťanov alebo za duchovné povolania, záväzný je jeden deň.
    ADORÁCIE budú ako zvyčajne: v Letanovciach vo štvrtok po svätej omši do 21:00, v Spišských Tomášovciach vo štvrtok po svätej omši moderovaná adorácia s prvoprijímajúcimi deťmi cca 20 min. a v Arnutovciach v stredu po svätej omši. Adorácie obetujeme za prvoprijímajúce deti a ich rodičov.
    MÁJOVÉ POBOŽNOSTI: v mesiaci máj bývajú májové pobožnosti vždy na začiatku sv. omše. Od piatku sme začali aj novénu k Duchu Svätému.
    DEŇ MATIEK V LETANOVCIACH: Srdečne Vás v mene našich škôl a škôlok pozývame na program ku Dňu matiek, ktorý si pripravili naše školy a škôlky. Uskutoční sa v nedeľu 12. 5. o 14:00 v Kultúrnom dome v Letanovciach.
    VIGÍLIA ZOSLANIA DUCHA SVÄTÉHO: Srdečne pozývame celú farnosť (všetky tri dediny) na slávenie vigílie Zoslania Ducha Svätého, ktorá sa bude konať 18.5. o 19:00, pri ktorej sa budú čítať čítania vo viacerých jazykoch a spievať bude spojený zbor zo všetkých troch dedín. Preto ani stretnutia túto sobotu nebudú, sa môžeme stretnúť v našom farskom kostole celé naše farské spoločenstvo.
    ÚPLNÉ ODPUSTKY sa udeľujú veriacemu, ktorý sa na slávnosť Zoslania Ducha Svätého v kostole alebo kaplnke zúčastní na slávnostnom recitovaní alebo speve hymnu Príď Duchu Svätý, tvorivý...
    RODINA NEPOŠKVRNENEJ pozýva všetkých najmä svojich členov na celoslovenské stretnutie, ktoré sa uskutoční 8. júna na pútnickom mieste v Gaboltove. Prosíme, prihláste sa čo najskôr v sakristii kostola.
    Dnešnú nedeľu je Svetový deň spoločenských komunikačných prostriedkov, na budúcu nedeľu bude ZBIERKA NA KATOLÍCKE MASMÉDIÁ.
    SPIŠSKÉ TOMÁŠOVCE: stretnutie chlapcov (miništrantov) tento týždeň bude v sobotu o 10:30 a stretnutie detí v piatok po svätej omši. Brigáda bude v pondelok, piatok a v sobotu.
    Stretnutie prvoprijímajúcich detí v Spišských Tomášovciach bude v pondelok o 19:00 a potom každý deň.
    ZVONČEK z nedele 5.5.:
      Letanovce: 297,85 €
      Spišské Tomášovce: 210,- €
      Arnutovce: 60,90 €
    ZVONČEK z Nanebovstúpenia Pána:
      Letanovce: 67,60 €
      Spišské Tomášovce: 60,- €
      Arnutovce: 44,95 €
        Z krstu rodina Šavelová obetovala na kostol 100,- €
        Bohuznámi obetovali na hostie 20,- €
        Bohuznámi obetovali 60,- €
        Bohuznámi obetovali na výstavbu fary 200,- €