Farnosť Letanovce a Obec Letanovce Vás srdečne pozývajú na oslavu Dňa slovenských hôr na Kláštorisku v Slovenskom raji.

Príde aj špeciálny hosť: gospelová skupina Rieka života, ktorá po svätej omši o 13:00 urobí evanjelizačný koncert, na ktorý ste takisto všetci srdečne pozvaní.

denslovenskychhor2016

* V prípade priaznivého počasia sa stretneme o 17:00 na fare v Letanovciach. Odtiaľ sa pôjde na Kláštorisko. Je potrebné vziať si so sebou: spacák (stan), karimatku, jedlo, pitie, vhodné oblečenie i obuv. Program sa na Kláštorisku (priestory kartuziánskeho kláštora) začne cca o 20:00 hod.

V prípade nepriaznivého počasia sledujte info na webstránke, prípadne sa informujte na telefónnom čísle uvedenom na plagáte. Tešíme sa na Teba